Navigate / search

Om Maritime Competence

I tillegg til våre primære gjøremål som megling, kjøp og salg av fiskefartøyer og kvoter, har vi erfaring i oppbygging av både store og små fiskeriprosjekt.

Integritet er viktig for oss. Du kan lese mer om hvordan vi håndterer personopplysninger i Maritime Competence AS i vår personvernerklæring på http://www.macom.no/personvernerklaering/

Vår erfaring skal bli kundens styrke.

Org. nr: NO 963 817 061.
Etableringsdato: 25.05.1992
 
Kommune: Tromsø.
Fylke: Troms
 
Bransjer: Skipsmegling.
Virksomhetsbeskrivelse: Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning.
 
Kontaktinformasjon:
Besøksadresse:
Maritime Competence AS
Haakon den gamles gate 5
9008 Tromsø
 
Postadresse:
Maritime Competence AS
Postboks 27
9251 Tromsø
 
Tlf: + 47 77 66 72 40
E-post: post@macom.no
  
Ansatte:
Daglig leder: Einar-Tore Esaiassen
Mobil: +47 90045606
E-post: einar-tore@macom.no
 
Fiskerikandidat: Kai-Andre Johansen
Mobil: +47 95248092
E-post: kai-andre@macom.no
 
Fiskerikandidat: Camilla Flåten
Mobil: +47 97669051
E-post: camilla@macom.no
 
Fiskerikandidat: Carina Falck Esaiassen
Mobil: +47 97669352
E-post: carina.esaiassen@macom.no
 
Sekretær: Unni Esaiassen
Mobil: +47 97530084
E-post: unni@macom.no
 
Nettside: Cato Berntsen
Mobil: +47 90145500
E-post: cato@macom.no